otomist Hakkında

otomist Hakkında

Otomist Otomotiv A.Ş., Bosch Car Service Yetkili Servisi, Pilot Garage Yetkili Oto Ekspertizi ve 2.El Alım Satım alanlarında hizmet vermek üzere bir çok Premium markada profesyonel kurumsal geçmişe sahip profesyoneller tarafından İstanbul’un finans merkezi Batı Ataşehir’de kuruldu. Müşteri odaklı servis yaklaşımı ilkesi ile hareket eden Otomist Otomotiv, müşterilerine her zaman en hızlı ve en etkili çözümleri sunma felsefesi ile hizmet vermektedir.

Otomist Otomotiv ile iletişime geçtiğiniz andan, otomobilinizi teslim alacağınız ana kadar, müşteri memnuniyetinize odaklanan uzman kadromuzla, konforlu ve kaliteli servis deneyimini servis süreçlerinin tüm aşamalarında hissedin.
 
Otomist Otomotiv, temsilcisi olduğu markalar tarafından sunulan uzmanlığın 3 yapı taşı olan kalite, verimlilik ve yenilik felsefesi ile birinci sınıf kaliteli servis hizmeti sağlamak ve size benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatmak için global standartlarda hizmet vermektedir.

Üstün kalite

Üretici garantisi kapsamında kayıp olmaz: Tüm onarım ve bakım çalışmalarını üretici teknik özelliklerine göre yaparız, bu sayede araç tam garanti kapsamını korur.
 
Profesyonel çalışma: Tüm çalışanlarımız tamamıyla uzmandır. Daima en yeni ekipmanları kullanırız.
 
Eşdeğer yedek parçalar: Aracınızın değerini koruması için sadece orijinal parçalar veya en yüksek kalitede yedek parçalar kullanırız.
 
Dürüstlük: Aracınıza iyi bakarız. Ayrıca servislerimiz geçerli güvenlik ve çevre standartlarına daima uyarlar.
 
Oto Servis
Geniş tabanlı ve kapsamlı
Bir aracın ihtiyacı olan her şey: Aracınızın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sağlarız. Araç ile ilgili her konuda uzman tavsiye sunarız.
 
Zamandan tasarruf: Aracınızı kısa süre önceden bildirerek getirebilirsiniz, biz de fazla beklememenizi sağlamak için en kısa sürede onarımları yaparız.
 
Bosch Car Service
Dürüst ve Ekonomik
Uzman çalışma, şeffaf fiyatlar: Sizi arızayla ilgili yapılacak tüm çalışmalar ve süre hakkında araç kabul sırasında bilgilendiriyoruz. Böylece başlangıçtan itibaren her şeyin maliyetini tam olarak öğrenebiliyorsunuz.
 
Onarımda adil yaklaşım: Yalnızca gerçekten gereken onarımları yaparız.
 
Her şey kontrolünüz altında: Ekstra bir çalışma yapmadan önce size daima danışırız.
 
Kendiniz görün: Aracınızı teslim almaya geldiğinizde görmek isteyebileceğinizi düşünerek aracınızdan çıkarılan parçaları saklarız.
 
Saygın ve güvenilir
Saygın ve güvenilir
Gecikme olmaz: Daima söz verdiğimiz teslim tarihlerine uyarız.
 
Güvenilirlik: Yaptığımız sözleşmelere sonuna kadar uyarız.
 
Kalite ve nihai inceleme: Aracınızı size iade etmeden önce aracınızda test sürüşü yaparız.
 
Profesyonel teslim: Servis danışmanımız, aracınızı teslim almaya geldiğinizde yapılan çalışmaları ve faturayı size açıklayacaktır.
 
Kişiye özel ve işine bağlı Oto Servis
Kişiye özel ve işine bağlı
Kişisel hizmet: Söylediklerinizi dinler ve daima aracınızla ilgili her konuda tavsiye vermekten memnuniyet duyarız.
 
İşine tam bağlı: Siz ve aracınız için elimizden gelenin en iyisini yaparız. En sıra dışı sorunlarda bile doğru çözümü bulacağımıza güvenebilirsiniz.